آسمانک
هشدار جدی به عادل فردوسی پور و برنامه نود
بنام خدا

از همون برنامه اول نود وقتی مشاهده کردم مجری برنامه تو ( عادل فردوسی پور ) هستی مطمئن شدم که 90 یک برنامه موفق خواهد شد، چون دوست و همکلاسی قدیمی خود را  حالا یک مجری توانا و با صراحت می دیدم و با شناختی که نسبت به تو داشتم می دانستم فرد خاصی هستی.
درست حدس زده بودم و تو توانستی بعد از مدت کوتاهی 90 را به یک برنامه فوتبالی و مردمی تبدیل کنی و در دل هواداران فوتبال جایی باز کنی.
همیشه پیگیر برنامه 90 و از تماشاچی های پرو پا قرص این برنامه بودم ، میدونی چرا ؟
اول به خاطر علاقه ای که به فوتبال دارم
دوم به خاطر شخصیت خودت
سوم به خاطر صراحت و چالش های برنامت
 

                                                                                  


اما، اما ... عادل جان به تو و برنامه نود چه گذشته ؟ اصلا میدونی داری با دل هواداران این برنامت چه می کنی ؟
اصلا حواست هست که با دل فوتبال دوستان چه می کنی ؟
واقعا ازت توقع نداشتم ، براستی جای خجالت داره !
این همه زحمت کشیدی، تلاش کردی، با گردن کلفتای مافیای فوتبال ایران در افتادی تا بتونی به یک برنامه مردمی و فوتبالی برسی حالا این چه اشتباه و بساطیه که توی برنامه 90 راه انداختی ؟؟؟
میدونی راجع به چی حرف می زنم ؟
آخر پسر خوب تو به فکر فوتبال ایران هستی یا آمار مسابقه پیام کوتاه برنامه 90 ( آمار بیننده شبکه سوم سیما )؟!!!
ببینم عادل چرا اینجوری شدی ؟ نگران چی هستی ؟ چرا اینقدر برات مهم شده که بخوای به همه بگی برنامه 90 خیلی خیلی بیننده داره ؟ چرا ؟!!!
میخوای چیو به کی ثابت کنی ؟
عزیز من، برادر من تو یک برنامه فوتبالی و مردمی را پایه ریزی کردی اماحالا چی90 شده محل نمایش قدرت شبکه سوم سیما ، تو برنامه نود رو یک برنامه رسانه ای کردی تو داری با این کارت حرمت این برنامه رو زیر سوال می بری!
ما 90 رو موقعی دوست داریم که مهمترین دغدغش اصلاح ساختار فوتبال ایران باشه نه تعداد شرکت کننده ها در مسابقه پیام کوتاهش.
تا حالا حساب کردی تو  این برنامه های آخر 90 چند بار با روش های مختلف راجع به مسابقه پیام کوتاه صحبت شده ؟ ولی من حساب کردم و کلی کلافه و ناراحت شدم. میخوای آمار دقیق روز دوشنبه تاریخ 7 اردیبهشت 88 رو بدونی :
تعداد زیر نویس مسابقه پیام کوتاه ----------  19 بار
تعداد گفتن عادل فردوسی پور در مورد مسابقه پیام کوتاه ---------- 19 بار
تعداد پخش مسابقه پیام کوتاه ---------- 7  بار
تعداد نمایش آمار مسابقه پیام کوتاه  ---------- 10 بار

واقعا نمی دونم چی بگم ! خودت قضاوت کن.

طبقه بندی: فوتبال، 
یکشنبه 20 اردیبهشت 1388 توسط آسمانک | نظرات ()
انتقاد شدید و بی سابقه مجتبی جباری از امیر قلعه نویی
وقتى سرمربى می تواند با یک دست بلند کردن جلوى فحاشی ها را بگیرد چرا این کار را نمی کند؟ معلوم ا ست که از ا ین کارها بدش نمی آید !!!
  • مجتبى جبارى یکى از تاثیرگذارترین بازیکنان استقلال در فصل گذشته بود و بازی هاى خوبى در دورانى که مصدوم نبود براى تیمش انجام داد. روز گذشته در خصوص مسائل اخیر این تیم با جبارى گفتوگویى انجام دادیم که درا دامه می خوانید:

*فصل تازه تمام شده و فعلا زود است که درباره آینده تصمیم بگیریم. مدیر برنامه هایم در حال تلاش است و فیلم بازی هایم را به چند باشگاه خارجى ارسال کرده تا ببینیم شرایط براى ترانسفر شدنم مهیا می شود یا نه. امیدوارم فصل آینده بتوانم در یک تیم اروپایى به فوتبالم ادامه دهم اما هنوز چیزى مشخص نیست.
*متاسفانه ا ستقلال ا ز مسابقات آسیایى حذف شد نمی خواهم خیلى به مسایلى که باعث کسب این نتایج شد بپردازم زیرا از یک طرف نمی خواهم حرف بیهوده بزنم و ازطرف دیگرا لان زمان مناسبى نیست که بخواهم موضوعات را به طور کامل به زبان بیاورم. واقعاً جاى ناراحتى دارد که از 4 تیم ایرانى حاضر در لیگ آسیایى، 3 تیم حذف شدند و فقط یک تیم توانست صعود کند. این براى فوتبال ما یک هشدار واقعى است زیراهمیشه لیگ کشو رهاى عربى را مسخره می کنیم و آنها را دست کممی گیریم اما در عمل خیلى از آنها پایین تر هستیم.برنامه هاى لازم براى به موفقیت رسیدن تیم را اجرا نمی کنیم وبازیکنان رابه داخل زمین می فرستیم و می گوییم بروید و بازى را ببرید. امکانات و سطح تمرین بسیار پایین است و طبیعى است که با این وضعیت نتوانیم نتیجه بگیریم.

*استقلال در طول سال یک جور ثابت تمرین می کرد و حرفى به لحاظ تاکتیک براى گفتن در آسیا نداشت. تازه شانس آوردیم که از این بدتر هم نتیجه نگرفتیم زیرا واقعاً تیم ما با حریفانمان فاصله داشت. همین امتیازاتى هم که گرفتیم، به خاطر بازیکنان خوبى بود که در استقلال بازى می کردند. در لیگ خودمان می شود با این نوع تمرین نتیجه گرفت زیرا فاصله تیم ها از یکدیگر زیاد نیست و ضعف ها مشخص نمی شود اما زمانى که مقابل تیم هاى با برنامه و تاکتیکى قرار می گیریم، معلوم می شود که تیم مان حرفى براى گفتنن دارد.البته شانس آوردیم که به مرحله بعد صعود نکردیم زیرا تیم هاى شرق آسیابسیار قدرتمند تر هستند و بیشتر ما را اذیت می کردند.

*پشت سر هر موفقیتى، تفکر و کار سخت قرار دارد اما در تمرینات استقلال، فقط دور هم جمع می شدیم و یک سرى کا رهاى ابتدایى انجام می دادیم. سطح تمرینات تیم، واقعاً پایین بود و اگر خوب تمرین می کردیم و تاکتیکهاى درست داشتیم، در آسیا هم مثل ایران نتیجه می گرفتیم.ا ین اتفاق نیفتاد وبه علت قهرمانى در لیگ برتر، بسیارى از ضعفها مخفى ماند. هر زمان هم که تیم خوب نتیجه نمى گرفت، می انداختند گردن این و آن.

*هیچ جاى دنیا اینگونه نیست که ا گر مدیرعامل با سرمربى ا ختلاف پیدا کند، یک عده جمع شوند و به او فحش بدهند. در طول فصل نیز هر زمان کسى با سرمربى مشکل پیدا می کرد، فحش می شنید که این کار، شخصیت واقعى این ها را نشان مى دهد. همین مسائل در مورد مدیر عامل هم پیش آمد اما خوشبختانه واعظ آشتیانى مدیرباتجربه اى است و به درستى با این مسائل برخورد کرد. خیلى ا ز بازیکنان هم بودند که ا ین چیزها را می دانستند اما به خاطر استقلال حرص خوردند و سکوت کردند.

*مربیان بسیارى در فوتبال ایران هستند که از نظر سطوح فنى بالاترا ز قلعه نوعى هستند. او چیزهاى دیگرى داشت که به وسیله آنها تیم را حفظ کند اما دیدید که در آسیا جواب نداد. کجاى دنیا عد ه اى دور سر مربى هستند که به مخالفان او فحاشى کنند؟ براى پیشرفت باید علم و دانش داشت و تمرین درست انجام داد تا به موفقیت رسید. جایگاه استقلال با این تعداد تماشاگر و این بازیکنان، همین نیست که می بینید و نباید به یک قهرمانى بسنده کرد.

*وقتى سرمربى می تواند با یک دست بلند کردن جلوى فحاشی ها را بگیرد اما ا ین کار را نمی کند، معلوم ا ست که ازا ین کارها بدش نمی آید و می خواهد دیگران را تحت فشار بگذارد. فرق قلعه نوعى با هواداران ا ستقلال ا ین بود که بیشتر به بازیکنان نزدیک بود وگرنه ا ز یک سرمربى ا نتظارات بسیار بیشترى می رود.

* تمرینات استقلال مقابل یک تیم دسته اولى، مقاومت سپاسى، پیام و حتى الاتحاد عربستان یکسان بود! تمریناتى که ا زنظر کیفیت بسیار پایین و ضعیف بود. جالب ا ین که یک هفته تمرینات ثابت انجام می دادیم، بعد شب مسابقه فیلم می گذاشتند و می گفتند این کار را بکن و آن کار را بکن. شب بازى که گفتن این حر فها فاید هاى ندارد زیرا باید چند روز روى این مسائل کار کرد. اگر بنا به گفتن پاى تلویزیون باشد، برزیل را هم می توانیم ببریم زیرا حرف زدن ساده است!
*در سیستم 2-5-3 می کردیم، بیژن کوشکى یک مدافع آخر و پوششى بود اما خیلى زیاد می دوید و ضعفها را جبران می کرد. سیستم استقلال فقط به خاطر هنرنمایى چند بازیکن نتیجه داد زیرا دوندگى بسیارى داشتیم تا نقایص جبران شود. با آن همه دوندگى، به خاطر سیستم اشتباه با زدهى کمى داشتیم.

*به جز رفتن قلعه نوعى، مسائل دیگرى هم وجود داشت که باعث نا عدالتى شد و مرا ناراحت کرد. بعضی ها که زحمت می کشیدند، کارهایشان به چشم نمی آمد اما خیلی ها که فقط حرف می زدند، همیشه مطرح بودند. خیلى مسائل وجود داشت که من مخالف بودم اما بعد ازا شتباهى که در دیدار باا لاتحاد و زمان تعویض انجام دادم، از فرصت استفاده کرده و مرا کنار گذاشتند تا کسى نباشد که مقابل کارهایشان معترض باشد. این مسئله خیلى به من ضربه زد زیرا بعد از مصدومیتم زحمات بسیارى کشیدم تا خودم را برسانم. جالب اینکه وقتى احساس نیاز کردند، در یک جلسه 5 دقیقه اى همه چیز را تمام کردند و مرا برگرداندند. خیلى ا ز مردم ا ین مسائل را نمی دانند و بی خبرند و من هم بسیارى از مسائل را نگفتم. اى کاش تمرینا تمان مثل یک مدرسه فوتبال نبود تا بیاییم 2 ساعت دور هم وقت بگذرانیم و برویم!

طبقه بندی: فوتبال، 
یکشنبه 20 اردیبهشت 1388 توسط آسمانک | نظرات ()
حیف شد! جباری هم از استقلال رفتنی شد
واعظی آشتیانی با جدایی مجتبی جباری موافقت کرد !

قلعه نویی می تواند به پاختاکور برود و برای کشور ارز بیاورد !!!وی در مورد وضعیت مجتبى جبارى گفت: جبارى یا هر بازیکن دیگرى که در پایان فصل قراردادش تمام مى شود این حق را دارد با سایر باشگاه ها مذاکره کند و ما هیچ محدودیتى نداریم. جبارى مى تواند از تیم ما جدا شود و یا آن که باشرایط باشگاه استقلال به تفاهم برسد.
امیررضا واعظى آشتیانى در خصوص آخرین تحولات این باشگاه و همچنین موفقیت استقلال در لیگ هشتم، کنار رفتن از جام حذفى و وضعیت فصل آینده این تیم صحبت هایى را بیان کرد که ماحصل آن در ادامه مى آید:
استقلال به قوانین جام حذفى تن داد
واعظى آشتیانى درباره کنار رفتن استقلال از جام حذفى به ایسنا گفت: برخلاف صحبت هایى که درباره بى انگیزگى تیم مطرح مى شود، استقلال براى برترى و صعود به مرحله بعد عازم رفسنجان شده بود اما ضربات پنالتى نیز از قوانین جام حذفى است که استقلال به آن تن داد.
...مابقی در ادامه مطلب


ادامه مطلب

طبقه بندی: فوتبال، 
یکشنبه 20 اردیبهشت 1388 توسط آسمانک | نظرات ()
قلعه نوعی سپاهانی شد ( یعنی زرد شد !!! ؟ )
قلعه‌نویی با سپاهان قرارداد داخلی بست!!

همه اختلاف‌ها از برنامه 90 شروع شد؛ جایی که امیر قلعه‌نویی وقتی با چهره آرام و متبسم‌اش مقابل عادل فردوسی‌پور نشست و در تحلیل اینکه چه دلایلی باعث قهرمانی استقلال شد گفت: «استقلال در اول فصل خوب بسته شد. استقلال را فتح‌الله‌زاده با دقت بسیاری محیای فصل کرد.»
... همه اختلاف‌ها از برنامه 90 شروع شد؛ جایی که امیر قلعه‌نویی وقتی با چهره آرام و متبسم‌اش مقابل عادل فردوسی‌پور نشست و در تحلیل اینکه چه دلایلی باعث قهرمانی استقلال شد گفت: «استقلال در اول فصل خوب بسته شد. استقلال را فتح‌الله‌زاده با دقت بسیاری محیای فصل کرد.» امیر آن شب به شدت از خریدهای فتح‌الله‌زاده تعریف کرد تا به نوعی چنین تعبیری در افکار واعظ ایجاد شود که نقش مدیرعامل فعلی در قهرمانی استقلال کمرنگ شده است. همین تحلیل سبب ناراحتی واعظ شد تا اولین جرقه‌های اختلاف میان او و سرمربی‌اش روشن شود. آن شب واعظ همه‌اش در این تفکر بود که چگونه می‌تواند خود را با علی فتح‌الله‌زاده در یک سطح ببیند؟ آیا نقش او در قهرمانی استقلال به اندازه فتح‌الله‌زاده است؟ آیا فقط مدیریت پول او باعث قهرمانی استقلال شده؟ از آن روز تا به امروز واعظ و امیرقلعه‌نویی حتی یک‌بار هم یکدیگر را ندیده‌اند. حتی اطرافیان واعظ مدعی‌اند امیر به درخواست واعظ مبنی بر مذاکره جدی برای فصل بعد پاسخ منفی داده است. آنها معتقدند از آن روز تا به امروز 2 بار از قلعه‌نویی خواسته شده تا سرمیز مذاکره بنشینند و درباره فصل آینده حرف بزنند اما امیر به گوش همکارانش رسانده که یکسری شروط که از سوی واعظ در قرارداد سال آتی تعیین شده مورد قبول او نیست. در حقیقت امیر برنمی‌تابد که چشم به روی دستیارانش ببندد یا برای جذب بازیکنان جدید مبتنی بر تفکرات مدیریت حرکت کند. ...مابقی در ادامه مطلب


ادامه مطلب

طبقه بندی: فوتبال، 
یکشنبه 20 اردیبهشت 1388 توسط آسمانک | نظرات ()
نادر دست نشان :بازیکنان استیل آذین تهدید به مرگ شدند
 نادر دست نشان :بازیکنان استیل آذین تهدید به مرگ شدند/اتفاقات عجیب و بی سابقه در تبریز

  See full size imageسرمربی تیم فوتبال استیل‌آذین با بیان اینکه بازیکنانش تهدید به مرگ شده اند گفت: با توجه به اتفاقاتی که در بازی با پتروشیمی تبریز رخ داد، شانس آوردیم زنده به تهران بازگشتیم. 

نادر دست نشان در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد اتفاقات دیدار روز جمعه تیم‌های پتروشمی تبریز و استیل آذین که در ورزشگاه تختی برگزار شد، اظهار داشت: در جریان این بازی اتفاقاتی افتاد که در عمرم شاهد آن نبودم که مهمترین آن حمله بازیکنان نیمکت نشین حریف به ما در اواخر بازی بود و اگر نیروی انتظامی در آن صحنه دخالت نمی کردند، معلوم نبود چه بلایی سرما می آمد، در مجموع شانس آوردیم پس از آن اتفاقات زنده ماندیم.

وی ادامه داد: متاسفانه از ابتدای بازی یک نفر از جایگاه ویژه علیه من فحاشی می کرد، همچنین در ادامه این اتفاقات تماشاگران حریف بارها با شعار معروف توپ، تانک، فشفشه من، آقای حمیراد و بازیکنان ما را مورد لطف قرار دادند، ضمن اینکه در دقایق پایانی بازی هم با شعارهایی ما را به خاطر اینکه از تیم پتروشیمی جلو افتاده بودیم، تهدید به مرگ کردند.

سرمربی تیم فوتبال استیل‌آذین همچنین تاکید کرد: آنها روی گل صددرصد خطا دروازه ما را باز کردند اما به گل دوم ما اعتراض داشتند و این اعتراض به نحوی بود که حتی بازیکن آنها با درآوردن پیراهن به سمت داور حمله کرد. ضمن اینکه اتفاقات دیگری هم در زمان این دیدار رخ داد، که در حال حاضر صحیح نیست در مورد آنها صحبت کنم.

دست نشان در مورد حرکات سرمربی تیم پتروشیمی تبریز تصریح کرد: این هم ماحصل حضور مربیان خارجی در ایران است، مربیانی که می گویند از نظر علمی و اخلاقی از مربیان ایرانی بهتر هستند. متاسفانه این مربی با توجه به سن و سالش، حرکات بسیار زشتی انجام داد. از حمله کردن به داور گرفته تا درآوردن پول و پرتاب کردن آن به سمت نیمکت ما، حرکاتی بود که این مربی انجام داد. ضمن اینکه سرپرست این تیم هم یکبار به من حمله کرد و اگر جاخالی نمی دادم، ضربه مشت وی به صورتم برخورد می کرد.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم ناظر فدراسیون و داور مسابقه گزارش منصفانه ای را از اتفاقات این دیدار به فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی اعلام کنند تا پس از آن اتفاقات تلخ، حق تیم ما توسط فدراسیون گرفته شود.

سرمربی تیم استیل‌آذین در مورد خبر صدمه شدیدی که از سوی بازیکنان این تیم به رختکن ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز وارد شده، گفت: تنها یک آئینه که متعلق به عصر ناصرالدین شاه بود توسط یکی از بازیکنان ما شکست. آن بازیکن هم از اتفاقات و فحاشی های درون زمین ناراحت بود و آن آئینه را که در دستشویی بود، شکست و گرنه هیچ خسارتی از سوی ما به نیمکت ورزشگاه وارد نشد. ضمن اینکه آقای فخار از مسئولان استان تبریز هم اعلام کرد خسارت آن آئینه را خودش می دهد.

طبقه بندی: فوتبال، 
یکشنبه 20 اردیبهشت 1388 توسط آسمانک | نظرات ()
روانخواه فراری از سوژه شدن
روانخواه : دلم نمى خواهد در فصل نقل و انتقالات به سوژه رسانه ها بدل شوم

در اولین بازى لیگ هشتم حرفه اى اتفاقى رخ داد که پیروزى خانگى استقلال مقابل ابومسلم را به کام مربیان این تیم تلخ کرد. در آن دیدار «امیدرضا روانخواه» بشدت مصدوم شد تا بازیکنى که امیر قلعه نویى معتقد به حضورش در جمع ملى پوشان بود، مدت ۹ ماه سکونشین شود و به جاى حضور در مستطیل سبز، مرتب با دستگاه هاى فیزیوتراپى سروکله بزند. البته امید ناامید نشد و با تلاش فراوان توانست بار دیگر به روزهاى اوج خود بازگردد
 اتفاقاً او در ابتداى لیگ قهرمانان به فرم ایده آل برگشت تا کمک حال مناسبى براى آبى پوشان در این پیکارها باشد اما چه سود که حتى حضور او نیز گره گشاى کار استقلال نبود.عصر پنجشنبه فرصتى مهیا شد تا گفت وگویى کوتاه با روانخواه داشته باشیم و ببینیم در روزهاى پرمخاطره استقلال بر این بازیکن کم حاشیه چه گذشته است:
•استقلال در لیگ برتر سرنوشت بسیار خوبى داشت و در لیگ قهرمانان فرجامى بسیار بد، این ۲ مسأله را چگونه باید حلاجى کرد!
-در مورد لیگ برتر خودتان هم اشاره کردید که بسیار خوب تمام شد و قهرمانى در خارج از خانه آن هم طى آن شرایط عجیب و غریب. بدون شک برایمان جذاب بود اما در مورد لیگ قهرمانان عوامل مختلفى دخیل بود. البته اصلاً توجیه نمى کنم و اتفاقاً معتقدم حتماً تیم هاى دیگر بهتر از استقلال بوده اند که توانستند جواز صعود را کسب کنند اما وقتى ۳ تیم ایرانى در مرحله گروهى حذف مى شوند نشان مى دهد که عوامل دیگرى هم در کار بوده است.
• چه عواملى؟
- این اولین دوره لیگ حرفه اى بود که ۴ نماینده ایران را داخل خود مى دید و به نظرم فوتبال ما نتوانست مسأله را در خود هضم کند به طورى که تیم ها دچار سرگیجه شده بودند و نمى دانستند چگونه به میدان بیایند که در هر ۲ جبهه داخلى و خارجى موفق باشند. البته در کنار آن فراموش نکنید که استقلال در اغلب دیدارها به ویژه بازى هاى خانگى با مشکل آسیب دیدگى مهره هاى کلیدى خود دست و پنجه نرم مى کرد و این موضوع دست قلعه نویى را بسته بود. به علاوه از کنار بدشانسى هاى ما هم بى تفاوت عبور نکنید. شاید اگر فقط ۲ توپ ما به گل تبدیل مى شد الان من و شما از اهداف استقلال در مرحله بعدى لیگ قهرمانان آسیا حرف مى زدیم و براى روزهاى خوبى که پیش رو داشتیم نقشه مى کشیدیم اما متأسفانه چنین اتفاقى نیفتاد تا در جبهه بین المللى شرمنده هواداران شویم.
• و به نظر مى رسد همین مسأله زمینه براى جدایى امیر قلعه نویى را فراهم کرد. قبول دارى؟
-در فوتبال حرفه اى یک بازیکن هرگز حق ندارد پیرامون مسائلى که ارتباطى به او ندارد حرف بزند. من بازیکن استقلال هستم و در حیطه اختیاراتم نیست که ماندن یا رفتن امیرخان را تحلیل کنم اما قلعه نویى براى استقلال زحمات بسیارى کشیده و اتفاقاً جزو کسانى بود که در روزهاى سخت و طولانى مصدومیت فراموشم نکرد و به همین خاطر شخصاً از او ممنونم. پیرامون مسائل کلان تیم هم بهتر است مدیریت باشگاه و خود امیرخان نظر بدهند.
•یکى از مسائلى که در جریان بازى با الاتحاد باعث ناراحتى برخى از بازیکنان استقلال شد، بى توجهى تماشاگران به آنها و حمایت همه جانبه از امیر قلعه نویى در تمام دقایق بود. این موضوع براى تو ناراحت کننده نبود که در چنین مسابقه مهمى مورد توجه مردم قرار نگیرى؟
-طرفداران براى ما زحمات زیادى کشیده اند و گردن ما حق دارند به همین خاطر نمى توانم از آنها کینه به دل گرفته و زحماتشان را فراموش کنم به همین خاطر قاطعانه مى گویم که از آنها ناراحت نیستم اما واقعاً نمى دانم چرا در آن مسابقه به بازیکنان توجه نکرده و ما را تشویق نکردند. استقلال در آن دیدار هنوز شانس صعود داشت و تصور مى کردیم حمایتى همه جانبه را از مردم خواهیم دید اما فکرمان اشتباه بود و قضایا به شکل دیگرى رقم خورد.
• براى فصل آینده چه تصمیمى گرفته اى؟
- فعلاً اجازه بده بازى با الجزیره تمام شود بعداً به آینده فکرى کنم. البته هرگز دنبال حاشیه نبوده ام و دلم نمى خواهد در فصل نقل و انتقالات به سوژه رسانه ها بدل شوم. طبیعى است که انتخاب اولم استقلال است و مى خواهم در لباس آبى به افتخارات بیشترى دست پیدا کنم
طبقه بندی: فوتبال، 
یکشنبه 20 اردیبهشت 1388 توسط آسمانک | نظرات ()
شکوری بازیکن استقلال است نه قلعه نوعی، چه جالب
شکورى: من بازیکن باشگاه استقلال هستم نه قلعه نویى!

استقلال در پنجمین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا هم نبرد تا با ۳ امتیاز در قعر گروه خود قرار بگیرد و دیگر روى کاغذ هم شانسى براى صعود نداشته باشد. هادى شکورى، مدافع استقلالى ها معتقد است استقلال در این بازى با بدشانسى مواجه شد. او تنها هدف تیمش را پیروزى مقابل الاتحاد خواند و اعلام کرد از قلعه نویى دلخورى ندارد.
:
• از بازى با الاتحاد و تساوى سوم استقلال در لیگ قهرمانان بگو.
- بازى بدى نبود. تیم ما در این دیدار خوب بازى کرد. موقعیت هاى گل خوبى نیز داشتیم که با بى دقتى آنها را از دست دادیم.
•به نظر مى رسد در این دیدار با وجود مصدومیت بازى کردى. درست است؟
- من واقعاً درد داشتم اما به خاطر حساسیت این بازى و انگیزه ام براى قرار گرفتن مقابل الاتحاد با وجود درد شدید بازى کردم. این را هم بگویم که به علت نبود بیژن (کوشکى) در چند بازى اخیر در پست تخصصى ام نیز بازى نکرده ام و در دفاع آخر قرار گرفته ام و در این بازى توانستم یک گل هم بزنم.
• چرا استقلال در لیگ قهرمانان نتایج مطلوبى کسب نکرده است؟
- فکر مى کنم در دور رفت کمى احساسى عمل کردیم و از این موضوع ضربه هم خوردیم. از این گذشته ما در لیگ برتر فشار زیادى را متحمل شدیم و نفرات از نظر روحى تحت فشار بودند. به هر حال اینها عواملى براى عدم نتیجه گیرى تیم ما در آسیا بودند.
•اما استقلال در بازى مقابل الاتحاد دیگر فشارى را متحمل نمى شد؟
- تیم ما خوب بازى کرد و همه ما همدل بودیم تا بازى را ببریم اما شرایط به گونه اى رقم خورد تا تیم ما پیروز نشود.
• به نظر مى رسید مقابل الاتحاد براى پیروزى بازى نمى کردید؟
- من خلاف این اعتقاد را دارم. ما در این بازى براى پیروزى به میدان رفتیم. از هواداران نیز انتظار بیشترى داشتم.
• امیر قلعه نویى هم از استقلال جدا شد. در این مورد صحبت کن.
- من اعتقاد دارم وقتى کارى به سرانجام مى رسد کل گروه در آن دخیل هستند. وقتى یک نفر از این افراد کم کارى کنند به کل تیم لطمه وارد مى شود. تیم ما قهرمان شد پس همه تیم خوب بودند. به هر حال من در جایگاهى نیستم که بخواهم در مورد رفتن قلعه نویى صحبت کنم. این را هم اضافه کنم که قلعه نویى به تنهایى استقلال را قهرمان نکرد.
• به نظر مى رسد از رفتن قلعه نویى خوشحال شدى. درست است؟
- اصلاً بحث خوشحالى نیست. قلعه نویى در مقطعى مرا بازى نمى داد اما یاد گرفته ام حرفه اى زندگى کنم. هر زمانى که قلعه نویى مرا روى نیمکت گذاشت هم هیچ اعتراضى نکردم. من از بازى نکردنم ناراحت بودم اما از قلعه نویى دلخور نیستم.
• گفته مى شود شما و چند تن از بازیکنان استقلال اعلام کردید با رفتن قلعه نویى از استقلال مى روید. درست است؟
- من بازیکن باشگاه استقلال هستم نه امیر قلعه نویى! من به استقلال تعهد دارم و پایبند هستم. من با ۲ پیشنهاد خارجى از قطر و امارات مواجه هستم و پس از صحبت  با واعظى آشتیانى تصمیم نهایى را خواهم گرفت. اگر مدیرعامل اجازه داد به تیم دیگرى مى روم و اگر نه در استقلال مى مانم و با قدرت ادامه مى دهم.
• در مورد شعارهایى که علیه واعظى آشتیانى در جریان بازى با الاتحاد داده شد چه نظرى دارى؟
- به هر حال آشتیانى زحمات زیادى براى استقلال کشیده است. اصل کار جالب نبود اما من نباید در این مورد نظر بدهم.
• به عنوان سؤال آخر در صحبت هایت گفتى گل استقلال را تو به ثمر رساندى. با این حال چرا گل به اسم علیزاده ثبت شد؟
- من و على دوستان خوبى براى هم هستیم. مهم موفقیت استقلال بود که به  دست نیامد. حالا یک گل که ارزشى ندارد. اصلاً علیزاده گل را به ثمر رساند!
طبقه بندی: فوتبال، 
یکشنبه 20 اردیبهشت 1388 توسط آسمانک | نظرات ()
شکایت علی کریمی

 

دروغ نوشتند، شکایت می کنم

 

پیش از آغاز: شكایت، تهمت، افترا و هتاكی در فوتبال ایران به اوج رسیده است و قاضی شریفی پركارترین فرد این روزهای فوتبال ایران است. بازار شایعه هم داغ است و در پی آن شكایت پشت شكایت است كه هر روز به‌سر خط مهم‌ترین خبرهای فوتبال ایران تبدیل می‌شود 

جادوگر مثل اغلب روزهای تمرین زیرلب غرولند می‌كند. به زمین و زمان بدوبیراه می‌گوید. با دیدن چهره برافروخته‌اش می‌توانید عصبانیت را لابه‌لای سگرمه‌هایش احساس كنید. شاید از اینكه دوباره به فوتبال پرحاشیه ایران برگشته و در كانون توجه قرار گرفته پشیمان است. فوق ستاره درون‌گرای ما كه چند روز پیش به مطبوعات ورزشی تاخته بود، این‌بار با لحنی تندتر و عصبانیتی قابل درك شاكی است، شكایت از منبعی كه راست یا دروغ نقل قولی را از او و با این مضمون روی خروجی خود قرارداده بود:«او بیاید من نیستم.»

ماجرا از وقتی كلید خورد كه شایعه سرمربیگری علی دایی در پرسپولیس قوت گرفت. دایی در لاس وگاس بود و خریدهایی كه توسط انصاری‌فرد انجام می‌شد این ذهنیت را تقویت می‌كرد كه لیست، لیست دایی است؛ بائو، میر قربانی، اشپیتیم همه بازیكنان مورد علاقه او هستند.

 اما تصور كردن دو پادشاه در یك اقلیم، همه را وادار كرد تا عكس‌العمل علی كریمی را جویا شوند. چهارشنبه گذشته خبری روی یكی از خبرگزاری‌ها مشاهده شد كه عصبانیت علی كریمی را به همراه داشته است. خبر این بود:«درمورد حضور علی دایی در پرسپولیس از بازیكنان نظرخواهی كرده‌اند و علی كریمی به صراحت مخالفت خود را اعلام كرده است.» این نقل قول وقتی باورپذیر جلوه می‌كرد كه همه از اختلاف نظر این دو آگاهند.

تمرین تمام می‌شود، كریمی به محض اینكه خبرنگاری را در تیررس خود می‌بیند، به طرف نردبان چوبی زمین تمرین موسسه خیریه عمل حركت می‌كند تا راهی رختكن شود. یك سوال اما به همان سرعت او را متوقف می‌كند:«شما این حرف را زدی؟ جادوگر كه چند قدم به پایین‌ برداشته و دو دستی نردبان را چسبیده، سرش را بالا می‌گیرد و می‌گوید:«من با هیچ خبرگزاری و روزنامه‌‌ای مصاحبه نكرده‌ام واین حرف را تكذیب می‌كنم.» او در ادامه و با عصبانیت از الفاظی استفاده می‌كند كه از نوشتن آن معذوریم:«من از این فلان، فلان‌شده‌ها شكایت می‌كنم؛ كسانی كه با آبروی مردم بازی می‌كنند.» امان از آن روزی كه علی كریمی طغیان كند. او با همان صراحت لهجه همیشگی‌اش می‌گوید:«همین امروز رسما از كسانی كه این خبررا نوشته‌اند شكایت می‌كنم و تا آخر پای آن ایستاده‌ام. من در مورد علی دایی یك كلمه حرف نزدم و آمدن او به پرسپولیس هیچ ارتباطی با من ندارد.»

طبقه بندی: فوتبال، 
یکشنبه 20 اردیبهشت 1388 توسط آسمانک | نظرات ()
(تعداد کل صفحات:8)      1   2   3   4   5   6   7   ...  
پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM
فوتبال (164)
حرف گفتنی (9)
کلیپ های زیبای ورزشی (1)
آسمانک
هفته چهارم اردیبهشت 1388
هفته سوم اردیبهشت 1388
هفته دوم اردیبهشت 1388
هفته اول اردیبهشت 1388
هفته سوم فروردین 1388
کلیپ جدید آدیداس /کلکل تونی وریبری
شایعه ای که به زودی رنگ واقعیت می گیرد: سعیدلو به جای علی آبادی رییس سازمان تربیت بدنی می شود؟!
«فان گال» جانشین "كلینزمن" شد
احتمال پایان یافتن همكاری نصرتی و معدنچی در النصر امارات
گزارش FIFA از بازگشت "علی كریمی" به تیم ملی
محمدی سرمربی تیم مس كرمان شد
تیمهای ذوب اهن و راه اهن به فینال جام حذفی کشور راه پیدا کردند
محمدی به استقلال پیوست
كفاشیان: چه كسی گفته مربیان فوتبال محروم می‌شوند؟
آشتی‌كنان هدایتی و انصاری‌فرد
جلسه بازیكنان و كادر فنی پرسپولیس شنبه با حضور پیروانی برگزار می‌شود
ناراحتی هواداران را جبران كنید
كاظمی: كاری به مسائل مدیریتی استقلال نداریم
احتمال لغو دیدار دوستانه تیم ملی مقابل تایلند
تكل محكم رضایی و تعجب حاضران
لیست آخرین مطالب
امپراتوری بادها ( جومونگ 2 )
کافه فوتبال
مرجع اصلی کلیپهای دیدنی
استقلال و دیگر هیچ
لینک باکس رنگارنگ
گاهی به آسمان نگاه کن
فوتبال ایران
ماندگار8
سایت تفریحی آسمون
استقلال سرور
مجله فوتبال ایران
خبر ورزشی
هواداران پرسپولیس
نیلوفری باش
جالب و خواندنی
همه پیوندهای روزانه
ارسال پیوند روزانه
حاجی فیروز کیست ؟


بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :17
22
04
07